Fizyczne dostawy energii

Fortum oferuje czystą energię do sektora energochłonnego. Klienci przemysłowi są w stanie zarządzać ekspozycją na ryzyko związaną z zakupem energii poprzez zabezpieczenie ich ceny energii elektrycznej. Fortum oferuje dwustronne umowy energetyczne z krótkim i dłuższym terminowych z dostawą w miejscu fizycznego w połączenia.

Niestety, dla firm w Polsce jest to jeszcze dalekie rozwiązanie, Dla firm zainteresowanych dostosowania ich godzinowego zużycia energii elektrycznej i zakup z góry określonych kilowatogodzin oferuje możliwość Pre-Spotu, to jest dedykowanej platformy  Fortum. Klient unika wówczas kosztów i zyskuje gwarancje związaną z partnerstwem Nord Pool Spot.

Power Balance jest otwartą fizyczną dostawą alternatywą. Godzinowa moc, bilans ceny  związany z równowagą godzinową. Bilans jest oddzielony dla konsumpcji i produkcji, to coś na zasadzie działania taryf, w zależności od godziny, możemy mieć różne stawki za prąd, czyżby Fortum, to wkrótce najtańszy sprzedawca energii na rynku?

Prognozowanie – usługa bilansowania i usługa Power Balance, to  dwie usługi, które w połączeniu z oferują beztroski bilans energii dla klienta.

One thought on “Fizyczne dostawy energii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *